České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

1. Tým Gyzáci - Vojtěch Bartoň, Martin Štoudek a Lucie Achilisová, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
2. Tým Gyza2 - Antonín Sikora, Tomáš Pěnička a Tomáš Borik, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
3. Tým Triloboti - Filip Endrle, Tomáš Kotrla a Matyáš Levíček, Gymnázium Joachima Barranda, Talichova 824, 26601 Beroun, www.gymberoun.cz
4. Tým Salátíček - Roman Mikoláš, Lukáš Nedbálek a Jakub Marek, Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 15000 Praha 5, www.gchd.cz
5. Tým Not eXactly Team - Ondřej Pekárek, Viktor Miller a Ondřej Dubecký, Gymnázium Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573, 27201 Kladno, www.gymnasiumkladno.cz
6. Tým HaHaHa Robotics - Michal Hanus, Martina Hanusová a Marek Hanus, Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Křižíkova 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
7. Tým Tým 1 - Jan Černohorský, Šimon Šustek a Štěpán Káně, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem, www.gbl.cz
8. Tým Plecháči - Matěj Bartička, Daniel Průša a Jakub Kuchta, 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, 31200 Plzeň, www.zs28plzen.cz
9. Tým The Bricks - Jakub Koucký, Tomáš Suchomel a Ondřej Folberger, Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250, 19300 Praha 9, www.gymnchod.cz
10. Tým Olifanti - Kryštof Hruška, Matěj Čipera a Jakub Watson-Jones, Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250, 19300 Praha 9, www.gymnchod.cz
11. Tým Krokouši z Robotárny - Petr Šťourač, Albert Pátik a Filip Otruba, Dům dětí a mládeže Brno, Helceletova 4, 60200 Brno, www.helceletka.cz
12. Tým HArmy - Pavel Šrytr, Jan Hlavsa a Martin Knespl, Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník, www.gjp-me.cz
13. Tým ASTMAteam - Vojtěch Venzara, Marian Šámal a Jan Čemus, Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník, www.gjp-me.cz
14. Tým GZ-Team - Jiří Javora, Jaroslav Knápek a Zbyněk Cypra, Gymnázium Zlín, Lesní Čtvrť, 1364, 76137 Zlín, www.gymzl.cz
15. Tým Omega tým - Krpálek Ladislav, Purnoch Jan a Rohrbach Deniel, Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 40801 Rumburk, www.gymrumburk.cz
16. Tým Vidláci - Barák Jan, Moldan Vojtěch a Srba Robert, Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 40801 Rumburk, www.gymrumburk.cz
17. Tým Guláš nezbude - Lukáš Lanča, Ondřej Trinkewitz a Adam Janďourek, Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Křižíkova 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
18. Tým Cowboy Hacker - Vojtěch David, Jiří Močkoř a David Ondřejek, Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, 70800 Ostrava-Poruba, www.wigym.cz
19. Tým Rajčata - Filip Rada, Adam Walder a Dalibor Červenka, Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, 70800 Ostrava-Poruba, www.wigym.cz
20. Tým Minecrafťáci - Pavel Kašpar, Martin Lukavec a Michal Kašpar, ZŠ T.G. Masaryka, Školní 556/II, 29001 Poděbrady, www.zstgmpodebrady.cz
21. Tým Maďaři z Prešpurku - Martin Malý, Tomáš Nedbal a Lukáš Javora, Gymnázium Zlín, Lesní Čtvrť, 1364, 76137 Zlín, www.gymzl.cz
22. Tým Pusíci - David Krásný, Patrik Vácal a Tereza Žatkovičová, 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, 31200 Plzeň, www.zs28plzen.cz
23. Tým Brutální drtiči - Vilém Hrnčíř, Petr Bočan a Josef Karlík, 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, 31200 Plzeň, www.zs28plzen.cz
24. Tým Drtiči - Hořínek Matyáš, Obal David a Koláček Antonín, ZŠ a MŠ Čtyřlístek, Studentské náměstí 1531, 68601 Uherské Hradiště, www.zsctyrlistek.cz
25. Tým Alfa - Ondřej Suchý, Radek Kaupe a Tomáš Engelthaler, Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 30100 Plzeň, www.mikulasske.cz
26. Tým Beta - Klára Hubínková, Lucie Brabcová a Tomáš Hrabák, Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 30100 Plzeň, www.mikulasske.cz
27. Tým Kavalírka3 - student7, student8 a student9, Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 15000 Praha 5, www.kavalirka.cz
28. Tým MATFyzáci - Filip Oliver Klimoszek, Adam Vorlíček a Ondřej Volf, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
29. Tým Große Kühlschrankberaubung - Viktor Fukala, Antonín Švarc a Adam Hoško, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
30. Tým Vrakoslav - Jan Doležil, Adam Hendrych a Filip Kotrba, Masarykovo klasické gymnázium, Táborská 1685, 25101 Říčany, www.mkgz.cz
31. Tým Jolanda - Jakub Čeněk, Jan Hromas a Jan Kulhavý, Masarykovo klasické gymnázium, Táborská 1685, 25101 Říčany, www.mkgz.cz
32. Tým Střelci 9A - Tobiáš Vaverka, Jaroslav Slovák a Pavel Teřl, 1. základní škola Plzeň, Západní 18, 32300 Plzeň, www.zs1plzenz.cz
33. Tým Č. 3 žije - Ondřej Boťa, Robert Janás a Jakub Honomichl, 1. základní škola Plzeň, Západní 18, 32300 Plzeň, www.zs1plzenz.cz
34. Tým PUSSY DESTROYERS - Josef Hejný, Richard Mládek a Václav Káninský, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
35. Tým Piraňa - Aleš Forejt, Zdeněk Seidl a Matěj Zellinger, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
36. Tým Mindbreak - Jiří Hrubant, Jan Krejsa a Matěj Fiala, Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26101 Příbram, www.gympb.cz
37. Tým El pigeon - Kryštof Řezáč, Daniel Řezáč a Filip Ryska, ZŠ Angel, Angelovova 3183/15, 14300 Praha 4 - Modřan, www.zsangel.cz
38. Tým Obllý Prkno - Metoděj Žežula, Vojta Slačálek a Šimon Andrš, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
39. Tým Žaneta - Jakub Baďura, Richard Kossler a Michal Uliáš, ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí., Lyčkovo náměstí 6, 18600 Praha, www.zs-ln.cz
40. Tým MOTORKI - Martin Škuta, Ondra Železňák a Petr Olšar, Matiční gymnázium v Ostravě, Dr. Šmerala 25, 72804 Ostrava, www.mgo.cz
41. Tým SVČ 1 - student1, student2 a student3, Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 34201 Sušice, www.ddmsusice.cz
42. Tým SVČ 2 - student4, student5 a student6, Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 34201 Sušice, www.ddmsusice.cz
43. Tým GML 1 - student1, student2 a student3, GML Brno, Žižkova 55, 61600 Brno, www.gml.cz
44. Tým R2-D2 - Jakub Jandus, Vít Železný a Štěpán Ondřej, Gymnázium Špitálská, Špitálská 2/700, 19000 Praha 9, www.gymspit.cz
45. Tým Karel_105 - Theodor Jan Létal a Petr Novák, Samuel Horák, DDM Praha 6, U Boroviček 1, 16000 Praha, www.ddmp6.cz
46. Tým Matěj - Jakub Hart, Michal Nepraš a Jiří Piskač, Základní škola Benešov - Karlov, Na Karlově 372, 25601 Benešov, www.zsbnkarlov.cz
47. Tým JGN 1 - student1, student2 a student3, Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, 54701 Náchod, www.gymnachod.cz
48. Tým JGN 2 - student4, student5 a student6, Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, 54701 Náchod, www.gymnachod.cz
49. Tým MALÍ, ALE ŠIKOVNÍ - Ondříšek Ondřej, Vetyška František Viktor a Erban Tadeáš, ZŠ a MŠ Čtyřlístek, Studentské náměstí 1531, 68601 Uherské Hradiště, www.zsctyrlistek.cz
50. Tým Páčidlo - Ondřej Hladůvka, Antonín Pytela a Vít Němeček, Gymnázium Zlín, Lesní Čtvrť, 1364, 76137 Zlín, www.gymzl.cz
51. Tým Technici MGO - Robert Adámek, Jonáš Michálek a Ondřej Nečas, Matiční gymnázium v Ostravě, Dr. Šmerala 25, 72804 Ostrava, www.mgo.cz
52. Tým MGOBOT - Vít Chaloupecký, Adam Jalůvka a Šimon Vavruša, Matiční gymnázium v Ostravě, Dr. Šmerala 25, 72804 Ostrava, www.mgo.cz
53. Tým SVČ 3 - student7, student8 a student9, Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 34201 Sušice, www.ddmsusice.cz
54. Tým rarone - Jakub Ramašeuski, David Nečesaný a Antonín Rousek, Gymnázium Pardubice, Dašická 1083, 53402 Pardubice, www.gypce.cz
55. Tým Mrkvičky - Štěpán Hanzálek, Filip Jakub a Marek Fürst, Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 15000 Praha 5, www.gchd.cz
56. Tým Kavalírka1 - Vojta Vokoun, Jonáš Diblík a Matyáš Martan, Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 15000 Praha 5, www.kavalirka.cz
57. Tým Kavalírka2 - Tadeáš Tichý a Teodor Fišer, Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 15000 Praha 5, www.kavalirka.cz
58. Tým CH.A.O.S. - Bedřich Štěpánek, Christian Dita a Kryštof Píštěk, Nový porg, Pod Krčským lesem 25, 14200 Praha 4, www.porg.cz
59. Tým Test Team Please Ignore - Matouš Fiala, Jiří Dlouhý a Ondřej Svoboda, Gymnázium Českolipská, Českolipská 373, 19000 Praha 9, www.ceskolipska.cz
60. Tým 404 not found - Samuel Baroň, Barbora Exnerová a Magdalena Škvrnová, Masarykovo klasické gymnázium, Táborská 1685, 25101 Říčany, www.mkgz.cz
61. Tým Steve Bobs - Filip Brezík, Filip Kovalský a Ondřej Gežo, ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Komenského nám. 209, 27101 Nové Strašecí, www.zsnovestraseci.cz
62. Tým Unknown - Jiří Maršál, Jiří Toužimský a Michal Horák, ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Komenského nám. 209, 27101 Nové Strašecí, www.zsnovestraseci.cz
63. Tým šroubkové - David Hanzálek, Matěj Sosnovec a Jakub Šatoplet, 2. Základní škola Říčany, Bezručova 94/11, 25101 Říčany-Radošovice, www.2zsricany.cz
64. Tým Chodové - Mikeš Adam, Votýpka Libor a Chval Jakub, Gymnázium J. Š. Baara Domažlice, Pivovarská 323, 34401 Domažlice, www.gymdom.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci:
Tým Chill Grils - Kristýna Mašková, Michaela Slaninová a Adéla Smržová, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tým Karel_103 - Lukáš Konrád, Marek Ivan a Jan Zedník, ZŠ Uničov U Stadionu, U Stadionu 849, 78391 Uničov, http://www.zsustadionu.cz
Tým Karel_104 - Dominik Talášek a Radovan Suchý, ZŠ Uničov U Stadionu, U Stadionu 849, 78391 Uničov, http://www.zsustadionu.cz
Tým GML 2 - student4, student5 a student6, GML Brno, Žižkova 55, 61600 Brno, www.gml.cz
Tým Mosquito - Kryštof Plicka, Michal Bubela a Štěpán Štoncner, ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí., Lyčkovo náměstí 6, 18600 Praha, www.zs-ln.cz
Tým Božena 1 - student1, student2 a student3, Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo nám. 352, 55101 Jaroměř, www.zsbn.cz
Tým Božena 2 - student4, student5 a student6, Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo nám. 352, 55101 Jaroměř, www.zsbn.cz
Tým Plutonium - Filipa Janoušková, Klára Novotná a Sandra Bergová, ZŠ Jílové u Prahy, Komenského 365, 25401 Jílové u Prahy, www.zsjilove.cz
Tým Doga 2 - Michal Vaněk, Tadeáš Ryba a Štefan Miko, DG a SOŠE Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800, 27801 Kralupy nad Vltavou, www.dgkralupy.cz
Tým DG Zlatíčka - Matěj Kratochvíl, Michal Novák a Jan Čížek, Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo nám. 800, 27801 Kralupy nad Vltavou, www.dgkralupy.cz
Tým Robie Mánes - Simona Rozehnalová, Michal Kříž a Tadeáš Penner, ZŠ Mánesova Otrokovice, Mánesova 908, 76502 Otrokovice, www.zsotrman.cz
Tým Tým 2 - Jan Došek a Adam Jahoda, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem, www.gbl.cz
Tým Tým 3 - Štěpán Káně a Pavlína Kospachová, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem, www.gbl.cz
Tým RobotiFTW - David Serédi, David Plevka a Tomáš Kopeck, Křesťansé Gymnázium, Kozinova 1000/1, 10200 Praha 10-Hostivař, http://www.krestanskegymnazium.cz
Tým Karel_101 - Marcela Matečková, Michaela Dlouhá a Adéla Staníková, ZŠ Uničov Pionýrů, Pionýrů 685, 78391 Uničov, www.zspionyru.cz
Tým Karel_102 - Matyáš Koblas, Lukáš Crha a Matyáš Bolard, ZŠ Uničov Pionýrů, Pionýrů 685, 78391 Uničov, www.zspionyru.cz
Tým Gyza3 - Kryštof Kleveta, Dan Kocur a Jan Roller, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz